شما از یک مرورگر قدیمی استفاده می‌کنید!
برای استفاده بهتر از امکانات سفر‌به‌کام لطفا از یک مرورگر جدیدتر استفاده کنید.
برام مهم نیست! با همین مرورگر ادامه میدم...

هنوز نظری ثبت نشده است. اولین نفری باشید که نظر میدهد!

نظر نظر
اقلیم سردسیر
بهترین فصل سفر بهار - زمستان
موقعیت مکانی ایران کرج
دما فعلی
امتیاز
بازه هزینه ای
خلاصه

در برنامه سفر البرز گردی، گشتی یک روزه در استان زیبا و خوش آب و هوای البرز می‌زنیم و جاذبه‌های این استان مانند باغ لاله‌های گچسر، غار یخ مراد و شهرستانک را می‌بینیم.

توضیحات

استان البرز بسیار به پایتخت ایران، یعنی تهران نزدیک است و از بهترین مقاصد گردشگری برای سفرهای یک روزه محسوب می‌شود. اگر دوست داشته باشید زمان بیشتری را در این استان بگذرانید، می‌توانید از روستای طالقان و برغان و همینطور قلعه تاریخی‌ای که در آن قرار دارد نیز بازدید کنید و یا راهی جاده پرپیچ و خم چالوس شوید و در یکی از رستوران‌های خوش منظره آن یک وعده غذای لذیذ میل کنید. شما به راحتی می‌توانید با وسیله نقلیه شخصی و یا حتی مترو از تهران به استان البرز سفر کنید. آب و هوای استان البرز بسیار مطبوع تر از همسایه آن یعنی تهران است و بهترین فصل سفر به آن را نیز میتوان بهار دانست؛ هرچند که در پاییز هم هوا مساعد است و علاوه بر آن، برگ‌های پاییزی رنگارنگ هم دلبری می‌کنند.


کرج - ایران

شهر کرج مرکز استان البرز، یکی از کلان شهرهای کشور، دومین شهر مهاجرپذیر ایران بعد از تهران و معروف به ایران کوچک می‌باشد. کرج چهارمین شهر پرجمعیت ایران و بیست و یکمین شهر پرجمعیت خاورمیانه نیز می‌باشد. این شهر نسبت به دیگر شهرها جوان‌تر بوده و بالاترین درصد رشد جمعیت در ایران را داراست. شاید اسم کرج به عنوان یک شهر توریستی هیچ وقت در لیست مقاصد محبوب سفر قرار نگرفته‌باشد؛ اما این شهر جاذبه‌های تفریحی و طبیعی متعددی را در خود جای داده‌است.