شما از یک مرورگر قدیمی استفاده می‌کنید!
برای استفاده بهتر از امکانات سفر‌به‌کام لطفا از یک مرورگر جدیدتر استفاده کنید.
برام مهم نیست! با همین مرورگر ادامه میدم...

هنوز نظری ثبت نشده است. اولین نفری باشید که نظر میدهد!

نظر نظر
اقلیم معتدل
بهترین فصل سفر بهار - تابستان - پاییز
موقعیت مکانی ایران ساری
دما فعلی
امتیاز
بازه هزینه ای
دسته‌بندی
مناسب برای
خلاصه

در این برنامه سفر به دریاچه ارواح که نام اصلی آن دریاچه ممرز نوشهر است، سفر می‌کنیم و با این جاذبه مرموز و شگفت انگیز آشنا می‌شویم. اگر شما هم عاشق طبیعت گردی هستید و دوست دارید مقصد جدیدی را ببینید، با ما همراه باشید.

توضیحات

در این برنامه سفر، ابتدا از پارک جنگلی نور بازدید می‌کنیم و بعد به آبشار آب پری می‌رویم و در زیبایی‌های آن غرق می‌شویم و سپس راهی دریاچه ارواح می‌شویم. این دریاچه در نوشهر مازندران و در منطقه‌ جنگلی ملا قرار دارد. برای رسیدن به دریاچه ارواح یا ممرز باید باید به جاده نور به نوشهر بروید و بعد از ونوش، وارد جاده روستای چلندر شوید؛ بعد روستا، باید 10 کیلومتر در جاده شمالی به سمت دشت ممرز رانندگی کنید تا به جاده خاکی فرعی برسید، این جاده به دریاچه ارواح منتهی می‌شود. اگر ماشینتان کمک دار و مناسب طبیعت گردی نیست می‌توانید این مسیر جنگلی را پیاده تا دریاچه طی کنید. حتما وسایل کمپینگ و طبیعت گردی و آب و غذای کافی همراه داشته باشید و شب را کنار دریاچه و جنگل چادر بزنید و از آرامش آن لذت ببرید.


ساری - ایران

استان مازندران در شمال ایران و در مجاورت دریای خزر و کوه البرز است و به همین خاطر آب و هوای آن در اکثر روزهای سال خوب است و گردشگران زیادی به این استان علاقه مند هستند. این شهر در فاصله صد و پنجاه کیلومتری تهران واقع شده و مردم تهران هر موقع که فرصتی برای سفر پیدا کنند، اولین گزینه‌ آن ها شمال می‌باشد. ساری بزرگترین شهر و مرکز استان مازندران است که در شرق آن قرار گرفته و از شش بخش مرکزی، رودپی شمالی، رودپی، چهاردانگه، دودانگه و کلیجان رستاق تشکیل شده است.