شما از یک مرورگر قدیمی استفاده می‌کنید!
برای استفاده بهتر از امکانات سفر‌به‌کام لطفا از یک مرورگر جدیدتر استفاده کنید.
برام مهم نیست! با همین مرورگر ادامه میدم...

هنوز نظری ثبت نشده است. اولین نفری باشید که نظر میدهد!

نظر نظر
اقلیم ----
بهترین فصل سفر بهار - تابستان - پاییز - زمستان
موقعیت مکانی ایران رشت
دما فعلی
امتیاز
بازه هزینه ای
دسته‌بندی
مناسب برای
خلاصه

اگر قصد سفر به گیلان را دارید، حتما از برنامه سفر به انزلی استفاده کنید و علاوه بر دیدن این شهر زیبا از آبشار ویسادار نیز دیدن کنید.

توضیحات

انزلی شهری است که به شهر نیلوفرهای آبی معروف شده؛ اگر به تالاب بی‌نظیر آن بروید علت این نامگذاری را متوجه می‌شوید. تالاب زیبای انزلی، ساحل بی‌نظیر این شهر، آکواریوم انزلی و دیگر جاذبه‌های آن و غذاهای محلی و شیرینی‌های بی‌نظیر آن، مانند رشته خوشکار، افراد زیادی را به این شهر می‌کشاند. بهترین فصل برای اجرای این برنامه سفر را میتوان فصل بهار دانست. برای اقامت در انزلی هتل‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و یا در اقامتگاه‌های بوم گردی یا ویلاهای اجاره‌ای این شهر اقامت کنید. در این برنامه سفر علاوه بر شهر انزلی، آبشار زیبای ویسادار را نیز قرار داده‌ایم که برای رسیدن به آن باید به رضوانشهر که در شمال غرب گیلان قرار دارد، بروید. دسترسی به این آبشار بسیار ساده است و مسیر دسترسی به آن نیز بسیار زیباست. برای دیدن آبشار ویسادار باید حدود 20 دقیقه در جنگل‌های بید حرکت کنید. برای رسیدن به آبشار ویسادار باید بعد انزلی راهی رضوانشهر شوید و بعد 17 کیلومتر به شهر پره برسید و به سمت روستای صیقلسرا بروید و از روستای اووییار هم بگذرید و وارد جاده جنگلی‌ای شوید که به روستای لمیر منتهی می‌شود، در اواسط این جاده به آبشار زیبای ویسادار می‌رسید.


رشت - ایران

رشت از بزرگترین مراکز تجمع گیلکی‌های ایران، بخاطر همسایگی با دریای خزر و عبور سفید روز از آن، همینطور موقعیت جغرافیایی خوبش بسیار سرسبز و آباد می‌باشد. این شهر به باران های نقره‌ای نیز شهرت دارد و در اکثر روزهای سال مه آلود و زیباست. از اسامی قدیمی رشت می‌توان به دارالامان و بیه اشاره کرد.