شما از یک مرورگر قدیمی استفاده می‌کنید!
برای استفاده بهتر از امکانات سفر‌به‌کام لطفا از یک مرورگر جدیدتر استفاده کنید.
برام مهم نیست! با همین مرورگر ادامه میدم...

هنوز نظری ثبت نشده است. اولین نفری باشید که نظر میدهد!

نظر نظر
اقلیم معتدل, ----, ----, ----, ----
بهترین فصل سفر بهار - پاییز - زمستان
موقعیت مکانی ایران بوشهر بیشاپور کازرون دلوار تنگستان
دما فعلی
امتیاز
بازه هزینه ای
خلاصه

این برنامه یکی از برنامه سفرهای جذاب در جنوب کشور ماست. در برنامه سفر بیشاپور تا بوشهر، مسیر بسیار زیبایی پیش روی شماست و قرار است در کنار تاریخ طبیعت را نفس بکشید. در این برنامه سفر پیشنهاد ما تماشای شهر باستانی بیشاپور در استان فارس و جاذبه‌های تاریخی آن است که قدمت آنها به زمان ساسانیان برمی‌گردد. بعد از بیشاپور مقصد بعدی ما بوشهر است و آنچه که در انتظارتان هست، باورنکردنی‌ست. جاذبه‌های بی‌شمار تاریخی و طبیعی، سواحل زیبای خلیج فارس، جزیره نگین، جزیره عباسک، دلوار و روستای دلارام و ...

توضیحات

شهر تاریخی بیشاپور در نزدیکی کازرون و در استان فارس شهری باستانی و تماشایی باقی مانده از دوران باشکوه ساسانی است که حدود 120 کیلومتر با شیراز فاصله دارد. در این شهر جاذبه های باستانی بیشماری وجود دارد که گردشگران زیادی را به خود جذب میکند.
شهر بندری بوشهر در سواحل خلیج فارس با مردم خونگرم و جزایر، سواحل و عمارت‌های دیدنی آن مثل عمارت تنگستانیها،  عمارت گلشن و عمارت ملک، جذابیت‌های زیادی را برای گردشگران بوجود آورده. برای اقامت دراین شهرها اقامتگاه‌های بومگردی متعددی وجود دارد که لذت سفرمان را چند برابر می‌کند.


بوشهر - ایران

یکی از شهرستان های استان بوشهر که بیشتر ار ۱۷۰۰ کیلومتر مربع وسعت دارد، بوشهر می‌باشد. بوشهر یکی از شهرستان هایی است که با دریای خلیج فارس مجاورت دارد و صاحب کیلومترها ساحل است و به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌باشد. جمعیت این شهرستان طبق سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، بیش از ۲۹۸ هزار نفر بوده است. این شهرستان یکی از جنوبی ترین شهرستان های کشور است با داشتن موقعیت های کوهستانی و جلگه ای، زمستان هایی خنک و تابستان هایی مرطوب و گرم دارد.